09123666928

تلفن تماس با وکیل

09123666928

تلفن تماس با وکیل

10:00 تا 20:00

ساعت پاسخگویی

 درباره حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری

حمیرا پارسا هستم وکیل پایه یک دادگستری،فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در امور حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده در کلیه دادگاههای تهران و اقصی نقاط کشور و موفقیت در دعاوی، ، آماده همکاری با کلیه مراجعین می باشم.

مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین
در دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک واقع در تهران یوسف آباد پذیرای شما مراجعین محترم جهت مشاوره حقوقی حضوری و یا ارجاع پرونده حقوقی می باشم.

همچنین شهرستانی های عزیز با توجه به بعد مسافت می توانند از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و با همان کیفیت همسان مشاوره حضوری بهره مند شوند.نحوه دریافت مشاوره حقوقی را در قسمت بعدی مطالعه نمایید.

نحوه دریافت مشاوره حقوقی تلفنی


جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید بعد از پرداخت هزینه مشاوره تلفنی از طریق درگاه بانکی و یا کارت به کارت ، مدارک حقوقی خود را طریق واتس آپ ارسال کنید و بعد از بررسی مدارک حقوقی آماده ارائه مشاوره حقوقی به شما خواهیم بود، تا شما بطور دقیق و تخصصی از مشاوره حقوقی بهره مند شوید.

ساعات تماس جهت مشاوره حقوقی از 9 صبح تا 8شب می باشد، لطفا ساعات ذکر شده را رعایت فرمایید.


02188554580
09123666928

رسالت کاری دفتر وکالت


دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری با رعایت امانت نسبت به موکلین عزیز پس از بررسی مدارک و مستندات با تشخیص میزان موفقیت و کسب نتیجه مطلوب در پرونده حقوقی ، ضمن آگاه سازی موکل و یا مراجعین گرامی از پیشرفت کار  و میزان حق الوکاله ، پس از جلب رضایت کامل نسبت به انعقاد قرارداد بصورت شفاف اقدام می نماید.

در دفتر وکالت تمامی مشاوره های حقوقی و پیگیری پرونده های حقوقی توسط وکیل پایه یک باتجربه انجام می گیرد.

 خلاصه ای از خدمات دفتر وکالت


دعاوی کیفری
دعاوی کیفری در زمینه جرائم جعل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، تهدید، توهین، سرقت ،خیانت در امانت، جرائم رایانه ای و سایر جرائم کیفری می باشد.

دعاوی حقوقی ملکی
دعاوی ملکی راجع به اموال غیر منقول شامل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه اماکن مسکونی ابطال سند و سایر دعاوی حقوقی.

دعاوی وصول مطالبات 
وصول مطالبات  خدمت دیگری است که دفتر وکالت حمیرا پارسا افتخار ارائه آن را به شما عزیزان دارد. امروزه پرونده های وصول مطالبات از جمله پرونده هایی است که بخش اعظم پرونده های دادگستری را تشکیل می دهند .

دعاوی خانواده
استخدام وکیل در دعاوی مطروحه در دادگاه خانواده در خصوص طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت و فسخ نکاح و سایر دعاوی خانواده

اگر بدنبال وکیل در تهران و یا با عنوان وکیل یوسف اباد در صدد یافتن وکیل در نزدیکی محل سکونت خود می باشید، حمیرا پارسا وکیل یوسف اباد با سابقه چندین سال وکالت در زمینه کلیه دعاوی قضایی اماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قبول پرونده های مراجعین محترم می باشد.

آدرس:تهران-یوسف آباد -خیابان اسدابادی -نبش خیابان فتحی شقاقی - پلاک22 - برج هنر- طبقه چهارم- واحد14

02188554580
09123666928

 

بازدید 3967 دفعه

رزرو وقت مشاوره با وکیل پایه یک

در صورتی که مایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک هستید، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی کلیک کنید.