09123666928

تلفن تماس با وکیل

09123666928

تلفن تماس با وکیل

10:00 تا 20:00

ساعت پاسخگویی

 تصویر در مورد مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

جستجوی بسیاری از کاربران در بستر گوگل عنوان شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه می باشد، کلیدواژه ای که دنبال کنندگان با جستجوی آن وکیل و مشاوره حقوقی موردنیاز خود را یافته و اقدام به دریافت مشاوره حقوقی رایگان می نمایند.

در هنگام مواجهه با مسائل حقوقی پیچیده، امکان دارد نیاز به مشاوره حقوقی رایگان داشته باشید. در این مواقع، وکلای پایه یک دادگستری می‌توانند به عنوان منابع حقوقی حرفه‌ای و متخصص، به شما مشاوره  حقوقی و راهنمایی لازم را ارائه دهند. به بررسی مزایا و اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری می‌پردازیم و نحوه انتخاب وکیل پایه یک را توضیح می‌دهیم.

اهمیت مشاوره حقوقی

وکیل پایه یک دادگستری با تجربه و دانش حقوقی خوب، می‌تواند شما را در مورد حقوق و منافعتان آگاه سازد و در مقابل تهدیدها و تخلفات حقوقی شما را آگاه کند. وکیل پایه یک با تجربه، می‌توانند شما را در انتخاب مسیر مناسب برای حل مسائل حقوقی هدایت کنند. آنها با تحلیل و بررسی وضعیت شما، به شما راهکارهایی ارائه می‌دهند که بهترین نتیجه را به ارمغان می‌آورند. پایه یک دادگستری می‌تواند وکالت در دعاوی حقوقی شما را بر عهده بگیرد و به شما در تمام مراحل قضایی کمک کند و با تجربه خود، می‌تواند در دادگاه به بهترین شکل و با استفاده از استراتژی‌های مناسب، از حقوق و منافع شما دفاع کند.

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

قبل از انتخاب وکیل پایه یک جهت مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، می‌توانید تجربه و دانش وی را بررسی کنید. مطالعه رزومه و سوابق کاری وکیل، به شما اطلاعات و آگاهی از تخصص و تجربه او می‌دهد.

پیش از انتخاب وکیل، می‌توانید از یک مشاوره حقوقی رایگان تلفنی استفاده کنید و با دریافت مشاوره حقوقی و بررسی علم حقوقی وی می توانید به این نتیجه برسید که وکیل موردنظر مناسب اخذ وکالت از شما خواهد بود یا خیر؟ 

مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی است که بدون دریافت هزینه ارائه می شود. این نوع مشاوره معمولاً توسط سازمان های حقوقی، موسسات خیریه یا افراد متخصص ارائه می شود.

قبل از انتخاب وکیل، می‌توانید نظرات و تجربیات دیگران را در مورد وکیل مورد نظر مطالعه کنید. این نظرات می‌توانند شما را در انتخاب صحیح کمک کنند.

ارتباط و هماهنگی موثر با وکیل امری بسیار مهم است. قبل از انتخاب وکیل، مطمئن شوید که می‌توانید با وی به درستی ارتباط برقرار کنید و او به شما توجه کافی می‌کند یا خیر؟

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی یک روش محبوب برای دریافت راهنمایی حقوقی سریع و آسان است. برخی وکلا و کارشناسان حقوقی ارائه دهندگان خدمات مشاوره حقوقی رایگان هستند. برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان، می‌توانید با شماره تلفن های دفتر وکالت تماس بگیرید و از وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید. مشاوره حقوقی رایگان تلفنی هم در حد پاسخگویی به یک سوال ارائه می شود.

همراهان گرامی، برای دفتر وکالت ما امری حیاتی می باشد که در زمان دریافت مشاوره حقوقی رایگان اطلاعات مفید و قابل قبول جهت حل مشکل حقوقی شما ارائه شود، به همین سبب نیاز است تا وکیل در زمان بیشتری نسبت به سوالات شما و موضوع حقوقی شما پاسخ دهد. بهتر است برای کیفیت بالای مشاوره حقوقی سوالات خود را از قبل یادداشت کرده تا در زمان مشاوره حقوقی رایگان سوالی از قلم نیفتد تا بهترین تصمیمات را بگیرید. آمادگی قبلی و نظم در طرح سوال جهت مشاوره حقوقی شما را چند قدم به موفقیت در مشکل حقوقی نزدیکتر می کند. وکیل مشاوره حقوقی با توجه به طرح مسئله و سوالات حقوقی شما پاسخگوی شما خواهد بود پس بهتر است با آمادگی هر چه بیشتر مشاوره خود را دریافت کنید تا مسئله مهمی از قلم نیفتد.

با توجه به اینکه دلیل مشکلات حقوقی ناشی از نا آگاهی های حقوقی می باشد پس دریافت مشاوره حقوقی بهترین راهکار برای رفع آن می باشد.

افراد زیادی را مشاهده کرده ایم که از حل مشکل حقوقی خود نا امید شده اند، زیرا گمان می کنند که تمام راههای منجر به حل مشکل حقوقی خود را امتحان کرده اند اما به نتیجه ای نرسیده اند. اما با عنوان مشکل حقوقی خود و راههایی که رفته اند متوجه می شویم که راهکار درست حقوقی را پیش نگرفته اند و راه را اشتباه رفته اند که منجر به شکست در پرونده حقوقی شان شده است. راهکار همان مشاوره حقوقی رایگان تلفنی و یا ارجاع پرونده حقوقی به یک وکیل باتجربه می باشد. این را در نظر بگیرید که بهترین زمان برای دریافت مشاوره حقوقی، پیش از هرگونه اقدام حقوقی می باشد. مشاوره حقوقی با یک وکیل باتجربه و باسواد و آشنا به کلیه امور حقوقی بسیار نتیجه بخش خواهد بود.

    |طلاق توافقی|

 تصویر در مورد طلاق توافقی

این مشاوره حقوقی رایگان به چند روش قابل انجام می باشد:

  • مشاوره حقوقی تلفنی

  • مشاوره حقوقی حضوری

  • مشاوره حقوقی آنلاین

زمینه های کارایی شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

با دست آمدن اطلاعات وکیل در نتایج جستجوی تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، با وکیل انتخابی تماس گرفته و می توانید سوالات خود را از وکیل و مشاوره حقوقی مطرح نمایید.

مشاوره حقوقی با شنیدن مشکلات حقوقی شما و بررسی کلیه جوانب پرونده حقوقی شما به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

 افرادی که در گوگل به جستجوی شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه می باشند دارای مشکلات عدیده حقوقی می باشند که شامل کلیه دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری ,دعاوی خانواده و دعاوی ملکی می باشد، که در صورت مواجه با چنین مشکلاتی بعد از تماس با مشاوران حقوقی قوه قضاییه پاسخ سوالات خود را دریافت خواهند کرد.

 تماس با دفتر وکالت وکیل حمیرا پارسا جهت مشاوره حقوقی رایگان اولین راهکار در راستای احقاق حق خود خواهد بود.

 اگر شما هم جز کسانی هستید که به این مشکلات برخوردید و به هر دلایلی پرونده شما در دادگاه مورد نظر مورد بررسی قرار می گیرد می توانید جهت مشاوره حقوقی رایگان با شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه از نحوه ثبت دادخواست و پیگیری های قضایی پرونده خود آگاهی پیدا کنید.

 تصویر از تشریح مشاوره حقوقی رایگان

چه خدماتی با یافتن شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان دریافت می کنم؟

با تماس با دفتر وکالت وکیل حمیرا پارسا در مورد کلیه دعاوی مشاوره حقوقی رایگان دریافت خواهید نمود زیرا تخصص در کلیه دعاوی حقوقی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان، با تجربه چندین سال فعالیت حقوقی، افراد زیادی را مجاب به مراجعه به دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل خانم نموده است.

در بسیاری مناطق و در زمان های خاص دسترسی به مشاوره حقوقی جهت دریافت مشاوره یکی از مشکلات افراد می باشد که مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه این مشکل را مرتفع ساخته است که بیشتر افرادی که دسترسی آسان به مشاور حقوقی ندارند و در نقاط بسیار دور از شهر زندگی می‌کنند با گرفتن شماره تلفن می‌توانند از خدمات آنها بهره‌مند شوند.

جستجو شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه توسط عموم افراد بر اساس نوع نیاز حقوقی می تواند متفاوت باشد.

جستجو بر اساس نیاز حقوقی می تواند در زمینه های ذیل باشد:

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین فوری رایگان

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان ملکی

مشاوره حقوقی رایگان طلاق

مشاوره حقوقی رایگان مهریه

شماره موبایل وکیل رایگان

و دهها عناوین دیگر که جهت طرح سوالات حقوقی و گرفتن مشاوره حقوقی رایگان جستجو می شوند.

در صورتی که شما هم به دنبال شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه می باشید می توانید با دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری خانم تماس بگیرید و همچنین جهت مشاوره حقوقی حضوری بیش از مراجعه با شماره های مندرج در سایت تماس و وقت مشاوره خود را رزرو کنید.

دفتر وکالت وکیل حمیرا پارسا با تجربه بیش از چندین سال وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی که در دادسراها و دادگاه های کلان شهر تهران در حال پیگیری پرونده های قضایی و وکالت در این گونه دعاوی هستند امکان پاسخگویی به سوالات شما را خواهد داشت.

مشاوره حقوقی رایگان در یوسف آباد

در صورتی که در تهران و در محله یوسف اباد و اطراف آن بدنبال وکیل می گردید با جستجوی عنوان وکیل در یوسف اباد می توانید اطلاعات تماس و ادرس دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری را بیابید تا با تماس با شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، مشاوره حقوقی در مورد روند رسیدگی به این پرونده ها کسب کنید.

نحوه دریافت مشاوره حقوقی آنلاین فوری

ما در بخش قبل اشاره ای به ارائه خدمات مشاوره حقوقی در زمینه مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی در دفتر وکالت وکیل به مراجعین محترم در تهران و محله یوسف اباد کردیم. اما چنانچه در شهرستان می باشید و با مشکل حقوقی مواجه شده اید می توانید در صورت نیاز به مشاوره با وکیل از مشاوره حقوقی آنلاین فوری بهره مند شوید.با هماهنگی قبلی با وکیل مربوطه ابتدا مدارک و مستندات خود را از طریق واتساپ و یا تلگرام جهت مطالعه وکیل ارسال می کنید و سپس مشاوره حقوقی آنلاین خود را دریافت کنید.

لازم بذکر است که هموطنان مقیم خارج از کشور هم از همین طریق می توانند مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنند.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری رایگان

خدمات مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی

در این دفتر وکالت مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی به هیچ عنوان ارائه نمی شود و فقط در روز های شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 20 می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی تماس بگیرید.

راه های استفاده از مشاوره حقوقی رایگان

موسسات حقوقی و دفاتر وکالت راه های استفاده از مشاوره حقوقی رایگان را در طرق مختلف در اختیار موکلین قرار می‌دهند تا هر فرد به فراخور شرایط خود بتواند به راحتی از این خدمت استفاده کند.

مشاوره حقوقی تلفنی: بسیاری از جاهایی که مشاوره حقوقی ارائه می‌دهند، معمولا چند خط تلفن را در تبلیغات خود معرفی می‌کنند تا مردم بتوانند به راحتی از طریق تلفن به شخص مشاوره دهنده متصل شوند. استفاده از این خطوط تلفن معمولا هزینه‌ای جز هزینه تلفن دربرنداشته و رایگان می‌باشد. این روش فراگیرترین روش استفاده از مشاوره حقوقی رایگان است.

مشاوره حقوقی آنلاین: راه دیگری که می‌توان از طریق آن به طور رایگان مشاوره حقوقی را در سریع‌ترین زمان دریافت نمود، مشاوره حقوقی آنلاین است. مشاوره حقوقی آنلاین معمولا در پلتفرم‌های پیام رسان نظیر واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و … و یا اپلیکیشن‌های اختصاصی انجام می‌شود. این روش جز هزینه اینترنت معمولا هزینه دیگری ندارد.

البته باید توجه داشت که مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی نهایتا تا چند دقیقه و پرسیدن چند سوال ساده رایگان هستند و بررسی دقیق پرونده و یا تفسیر رای، محاسبه ارث یا دیه و یا بررسی اوراق پرونده و تنظیم اوراق قضایی معمولا شامل هزینه بوده است.

ممکن برخی از موسسات حقوقی و یا دفاتر وکالت نیز مشاوره حقوقی حضوری را در بار اول مراجعه رایگان درنظر بگیرند. اما این امر به صورت فراگیر نیست و معمولا مشاوره حقوقی حضوری مستلزم پرداخت حق المشاوره است.

مشاوره حقوقی رایگان بهتر است یا غیر رایگان؟

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

پاسخگویی به کلیه سوالات تماس گیرندگان محترم با حجم بالای تماس در مشاوره حقوقی تلفنی برای وکیل بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد در مورد واژه شماره موبایل وکیل رایگان با توجه به اینکه ماهیت پرونده ها و سوالات حقوقی نیاز به بررسی کامل زوایای پرونده حقوقی و یا مشکل حقوقی دارد طبیعتا بسیاری از افراد تمایل دارند، در بدو امر از مشاوره حقوقی رایگان استفاده نمایند که همین امر موجب می‌شود که تعداد تماس‌ها بسیار بالا باشد. بنابراین مشاوره حقوقی رایگان می‌تواند معایب زیر را داشته باشد:

  • اختصاص زمان کوتاه به هر تماس و پایین آمدن کیفیت مشاوره حقوقی

  • عدم دسترسی همه تماس گیرندگان به وکیل در زمان های مختلف جهت دریافت مشاوره

مزایای مشاوره حقوقی غیر رایگان

  • زمان مناسبی به شما اختصاص داده می‌شود که با آرامش و دقت پرونده خود را به وکیل توضیح دهید.

  • همچنین، به دلیل پرداخت حق مشاوره می‌توانید با فرد با تجربه‌تری صحبت نمایید.

  • معمولا افرادی که مشاوره حقوقی غیر رایگان ارائه می‌دهند، به دلیل آن که در طول روز با افراد کمتری صحبت می‌کنند، انرژی و دقت بیشتری دارند.

با تمامی توضیحاتی که در این مقاله داده شد، پیشنهاد ما با به شما این است که جهت دریافت بهترین راهکار حقوقی حتما از مشاوره حقوقی غیر رایگان استفاده نمایید.

وکیل مشاوره رایگان

 تصویر شرح وکیل مشاوره رایگان

مشاوره حقوقی با وکیل مشاوره رایگان اهمیت بسیاری در حفظ حقوق و منافع شما دارد. با استفاده از تجربه و دانش حقوقی وکیل مشاوره رایگان، شما می‌توانید در مواجهه با مسائل حقوقی پیچیده راهنمایی و مشاوره حرفه‌ای دریافت کنید. در انتخاب وکیل پایه یک نیز به تجربه، دانش و تخصص وکیل مشاوره رایگان توجه کنید و با او در مورد مسئله‌ی شما مشاوره اولیه صورت بگیرد. همچنین، هماهنگی و ارتباط موثر با وکیل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. امیدواریم که با استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، بتوانید در مسائل حقوقی خود بهترین تصمیم‌ها را بگیرید و با بهترین تصمیمات در راستای احقاق حق خود گام بردارید.

 دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری اماده ارائه مشاوره حقوقی به مراجعین محترم می باشد. با ارائه اطلاعات و مشاوره حقوقی، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین راهکار برای حل مسئله حقوقی خود بکار بسته و در راستای احقاق حق خود گام بردارید 

با شماره های ذیل تماس بگیرید، در ساعات ذکر شده پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

02188554580

09123666928

 

نظرات (31)

هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام. من سه چک مجموعا ۱۱۰ میلیون سررسیدخرداد سال نود و پنج از شخصی دارم منتها بعلت شرایط بد اقتصادی مشارالیه در آنزمان اقدام به برگشت زدن چک نکردم. آیا الان میتوانم اقدام به شکایت و الزام به تاخیر تادیه چک نمایم؟
پاسخ وکیل:
بله می توانید چک را...

سلام. من سه چک مجموعا ۱۱۰ میلیون سررسیدخرداد سال نود و پنج از شخصی دارم منتها بعلت شرایط بد اقتصادی مشارالیه در آنزمان اقدام به برگشت زدن چک نکردم. آیا الان میتوانم اقدام به شکایت و الزام به تاخیر تادیه چک نمایم؟
پاسخ وکیل:
بله می توانید چک را برگشت و نسبت به مطالبه وجه اقدام نمایید. اما این چک به عنوان سند عادی تلقی می شود.

ادامه
نظر 3 ماه پیش توسط Super User ویرایش شده هاشم
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

باسلام. زن بدون اطلاع مرد و با ترفند و گرفتن وکیل و در بی‌خبری مرد از اقدام زن طلاق غیابی بگیرد و بعد از چند ماه پدر مرد فوت میشود آیا زن این موقع میتواند درخواست مهریه از ارث مرد بکند؟ مرد در این زمان باید چکار کند؟

سعید
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

با سلام . 2سال پیش با یکنفر همکاری میکردم در مورد تامین پالت چوبی در شهر خودم و ارسال برای طرف مقابل در یک شهر دیگه ، پول برام واریز میکرد و من تهیه میکردم و با یک خاور که ثابت بود بارگیری میشد و براش می‌فرستادم ، تا اینکه کرونا شد و خرید و فروش...

با سلام . 2سال پیش با یکنفر همکاری میکردم در مورد تامین پالت چوبی در شهر خودم و ارسال برای طرف مقابل در یک شهر دیگه ، پول برام واریز میکرد و من تهیه میکردم و با یک خاور که ثابت بود بارگیری میشد و براش می‌فرستادم ، تا اینکه کرونا شد و خرید و فروش موقتا کنسل شد و من تعداد 740 عدد بدهکار شدم بهش و چون مبلغ بالا بود توان برگشت پولش یا تامین پالت های باقیمانده رو نداشتم ، یک قرارداد سنتی بستیم که هر دو هفته یک بار تعداد 240 عدد بهش تحویل بدم که کلا دو نوبت تحویل دادم و یک نوبت باقی موند . یکی از بند های قرارداد اینه که اگر نتونستم تحویل بدم روزی یک م باید خسارت دیرکرد بدم ، الانم طرف رفته شکایت کرده و 200میلیون خسارت میخواد ، نکته : شماره ملی من توی قرارداد اشتباه وارد شده ، راهنمایی کنید لطفا .09960456650

ادامه
علی
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام مادرم فوت کرده و تنها وراثش منو که دخترش بودم مادربزرگم که مادرش هستیم که یه خونه دو طبقه بود که یک طبقه اش رو بدون اجازه من بدون دریافت پول پیش داده بود اجاره دادخواست اجرت المثل ایام تصرف دادم تو روز شورا من یه لایحه حضوری دادم که برای 5...

سلام مادرم فوت کرده و تنها وراثش منو که دخترش بودم مادربزرگم که مادرش هستیم که یه خونه دو طبقه بود که یک طبقه اش رو بدون اجازه من بدون دریافت پول پیش داده بود اجاره دادخواست اجرت المثل ایام تصرف دادم تو روز شورا من یه لایحه حضوری دادم که برای 5 دانگی که به من ارث رسیده ماهی 1 میلیون تومن میخوام ولی مسئول شورا گفت تو اجاره اینجوری نیست و فقط تو تقسیم ترکه اینجوری هست و اجاره تقسیم میشه بین منو مادربزرگم و تو شورا توافق کریدم مستاجر بدون پرداخت پول پیش ملک ماهی 750 هزار به کارت من و ماهی 750 هزار تومن به کارت مادربزرگم واریز کنه پرونده رفت دادگاه رای قطعی داده الان 4 ماهی میشه و من تا الان اجاره رو دریافت کردم میتونم اعتراض بزنم به رای قطعی دادگاه و مبلغی که تو لایحه ای که حضوری دادم و مبلغ یک میلیون تومن اجاره برای پنج دانگم بخوام؟

ادامه
مسعودی
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام خسته نباشی.پس از قبولی دکترا سال۷۹خانه ای بنامم شد پدرو مادر بازنشسته هم نقل مکان و باهم زندگی کردیم.مادر ۹۷فوت شدند.برادر بزرگتر تهدید به پلمپ اموال داخل منزل بعنوان تحریر ترکه مرحومه رادارد.پدر شهادت میدهد که کل اموال درهنگام خرید اپارتمان...

سلام خسته نباشی.پس از قبولی دکترا سال۷۹خانه ای بنامم شد پدرو مادر بازنشسته هم نقل مکان و باهم زندگی کردیم.مادر ۹۷فوت شدند.برادر بزرگتر تهدید به پلمپ اموال داخل منزل بعنوان تحریر ترکه مرحومه رادارد.پدر شهادت میدهد که کل اموال درهنگام خرید اپارتمان بمن واگذارشده.چگونه از اموال منقول مورد استفاده بنده و پدرم محافظت کنم؟ممنون

ادامه
نستوه ابراهیم نژاد
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام
برای خرید واحد آپارتمانی که پایان کار دارد اما سند تک برگ صادر نشده است تا استعلام گرفته شود برای اطمینان ازاینکه این واحد قبل از صدور کد رهگیری به فرد یا افراد دیگری از طریق قولنامه فروخته نشده است متنی را می خواستم در مبایعه اضافه کنم تا...

سلام
برای خرید واحد آپارتمانی که پایان کار دارد اما سند تک برگ صادر نشده است تا استعلام گرفته شود برای اطمینان ازاینکه این واحد قبل از صدور کد رهگیری به فرد یا افراد دیگری از طریق قولنامه فروخته نشده است متنی را می خواستم در مبایعه اضافه کنم تا به لحاظ حقوقی فروشنده علاوه بر اجرای تعهد اصلی خسارت را نیز پرداخت کند. متن مورد نظر چگونه و با چه شرطی باید نوشته شود.

ادامه
علی
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام
جهت استخدامی بهزیستی عکس کارت ملی مدارک تحصیلی و فرمی از تمام مشخصات همراه با رزومه کاری و عکس ۳ در ۴ و فیش واریزی به مبلغ ۱۲۵ هزار تومان را ارسال کردم ولی ۲۴ ساعت بعد مطلع شدم که با وجود قرار دادن شماره تماس از خودشون و پشتیبانی که انجام...

سلام
جهت استخدامی بهزیستی عکس کارت ملی مدارک تحصیلی و فرمی از تمام مشخصات همراه با رزومه کاری و عکس ۳ در ۴ و فیش واریزی به مبلغ ۱۲۵ هزار تومان را ارسال کردم ولی ۲۴ ساعت بعد مطلع شدم که با وجود قرار دادن شماره تماس از خودشون و پشتیبانی که انجام دادن این آگهی جعلی است الان باید چیکار کنم احتمال سوء استفاده ار کارت ملی هست
میشه جایی مراجعه کرد که اطلاع بدیم که ممکنه از کارت ملی من سوء استفاده کنن
یا با شکایت از اون شخص نشون بدم که مورد کلاهبرداری قرار گرفتم؟ لطفا راهنمایی کنید واقعا نگران شدم پول برام مهم نیست

ادامه
سحر
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

عرض سلام و خسته نباشید.بنده یه قرارداد اجاره منزلی رو چند روز پیش امضاء کردم و مبلغ 100 میلیون چک تضمینی بنام زدم.این ملک در حال خرید و فروش بود.قرار بود بخشی از پولی که خریدار باید در روز انتقال سند به فروشنده میداد، رو از پول بنده بدهند.به همین...

عرض سلام و خسته نباشید.بنده یه قرارداد اجاره منزلی رو چند روز پیش امضاء کردم و مبلغ 100 میلیون چک تضمینی بنام زدم.این ملک در حال خرید و فروش بود.قرار بود بخشی از پولی که خریدار باید در روز انتقال سند به فروشنده میداد، رو از پول بنده بدهند.به همین دلیل املاک اومدند قرارداد رو به اسم خریداری که هنوز سند به اسمش نیست نوشتند ولی بنده چک رو به اسم فروشنده نوشتم که ایشون بتونه همون روز سریع به محضر خونه برند و کار انتقال سند رو انجام بدن.ولی متاسفانه ملک مشکل داشته و طرف رفته اظهارنامه فرستاده و شکایت کرده از فروشنده.این وسط چک منم دست خریدار مونده و پس نمیده.البته چک رو به اسم فروشنده گرفتم.الان کلیدم به من نمیاد تحویل بده...موندم چیکار کنم؟! ممنون میشم راهنمایی کنید...کارم خیلیییی گیره

ادامه
سیاوش
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

تجديدنظر خواسته: ابطال سند رسمي )موضوع سند ملك است(
))رای دادگاه((
در خصوص دعوی آقای کامران سلطانی فرزند جعفر ... اينجانب ورثه مرحوم سعید سلطاني به نسبت سهم الارث خود در ملك به
متراژ مار الذكر مالكیت موروثي دارم حال نظر به مراتب معروضه و كلیه...

تجديدنظر خواسته: ابطال سند رسمي )موضوع سند ملك است(
))رای دادگاه((
در خصوص دعوی آقای کامران سلطانی فرزند جعفر ... اينجانب ورثه مرحوم سعید سلطاني به نسبت سهم الارث خود در ملك به
متراژ مار الذكر مالكیت موروثي دارم حال نظر به مراتب معروضه و كلیه مدارك موجود در پرونده و نظر به روند
طولاني و تحمیل هزينه هاي دادرسي و كارشناسي و اتلاف مجدد وقت محترم دادگاه عاجزانه تقاضاي قبول اعتراض ثالث
اينجانب و صدور حكم مبني بر ابطال سند رسمي بشماره 27667 و 27669 و 27672 مورخه 1370/12/21 تنظیمي در
دفترخانه شماره 6 ... به نسبت سهام و ابقائ مالكیت اينجانب را از محضر عالي خواستارم .لازم به ذكر است باتوجه
به عدم اطلاع به موقع از روند كار پرونده ، علیرغم پرداخت هزينه هاي دادرسي و كارشناسي بهمراه ساير ورثه نام
بنده بعنوان خواهان در دادخواست ذكر نشده است لذا بدوآ تقاضاي صدور دستور تاخیر اجراي حكم را تا روشن شدن
وضعیت دادخواست اعتراض ثالث دارم .تقاضاي رسیدگي و صدور حكم مبني بر اعتراض ثالث نسبت به دادنامه بشماره
9809974496600515 صادره از شعبه 5 حقوقي ... و قطعي شده بموجب دادنامه بشماره 9909974414200654
در پرونده بشماره 9809984496600242 صادره از شعبه 8 دادگاه تجديدنظر استان ... با عنوان خواسته
اصلي ) ابطال سندرسمي شماره 27667 و 27669 و 27672 مورخه 1370/12/21 ( ، هیات حاکمه دادگاه نظر به
محتويات پرونده و مندرجات دادخواست تقديمی ودلايل پیوست آن و اظهارات اصحاب دعوی درجلسه دادرسی نظر به
اينکه مطابق ماده 417 قانون آيین دادرسی مدنی دعوی اعتراض ثالث دعوی شخصی است که آن شخص يا نماينده او در
دادرسی که منتهی به رای شده است به عنوان اصحاب دعوی دخالت نداشته باشد و نظر به تصريح ماده 417 قانون آيین
دادرسی مدنی که آمده : )) اگر در خصوص دعوايی رايی صادر شود که به حقوق شخص ثالث خللی وارد آورد و آن
شخص يا نماينده او در دادرسی که منتهی به رای شده است بعنوان اصحاب دعوا دخالت نداشته باشد ، می تواند نسبت به
آن رای اعتراض نمايد . (( از آنجايی که دادنامه مارالذکر درمقام بیان ابطال سند به نسبت سهام وراث میباشد و خواهان
معترض ثالث به نسبت سهم مقرر در وصیت نامه مالکیت در اسناد رقبات مورد اشاره در دادنامه معترض عنه بشماره
های 27667 و27669 و27672مورخه 21 /12 / 1370را دارد لهذا دادگاه بلحاظ احراز مالکیت معترض ثالث به نسبت
مقرر در وصیت نامه النهايه دعوی خواهان اعتراض ثالث اصلی را وارد دانسته و با استناد به ماده 1258 قانون مدنی و
مواد 198 ، 417 ، 425 و 519 قانون آيین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی ؛ حکم به نقض قسمتی از
دادنامه مورد اعتراض ثالث اصلی صرفٌا به میزان مقرر در وصیت نامه مورخه 18 / 03 /1362که بوسیله دادنامه شماره
1931مورخه 14 /12 /76 اصداری از شعبه 5دادگاه عمومی ... حکم بر تنفیذوصیت نامه صادر گرديده است و الغاء
بخشی از دادنامه )صرفٌا به میزان مقرر در وصیت نامه مورخه 18 / 03 /1362 ( به شماره 9909974414200654
مورخ 28 / 04 / 99 در حق خواهان را صادر و اعلام می داردرای صادره قطعی است.

ادامه
کامران
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام منو ۳روزه زنم منو از خونه انداخته بیرون وقتی میرم خونه میگه یاجای تواینجاس یاجای من الان بدوناجازه من دست دخترم گرفته از دیشب رفته الان من باید چکار کنم تلفن نشن خاموش کرده

فرزاد سعادتی
نمایش نظر بیشتر

  1. بهتر است نام و نظر خود را پارسی تایپ کنید.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت